ZdorovGuru.com

Utrljavanje balsamico na Wisniewski

Video: Kako sam se borio s aknama - najbolje alate i savjete

Utrljavanje balzamicheskiy po VishnevskomuUtrljavanje balsamico na Wisniewski ili ljudi - Vishnevsky mast - djelotvoran antibakterijski agens koji pomaže liječiti rane, Dekubitus u ozbiljno bolestan, čireve, upale kože.

mast

U sastavu sadrži masti Wisniewski breza katran, silicij, ricinusovo ulje i xeroform. Mast ima svjetlo smeđu boju i ima vrlo specifičan i vrlo neugodan miris.

Kako se prijaviti?

Korištenje masti Vishnevsky uputama navedeno da se koristi u odraslih. No, na nalogu liječnika, dozvoljeni djeca dobrodošli. Mast se nanosi na vrlo tankom sloju na pogođenim područja tijela (čireva, čireva, upala) i ostavi nekoliko sati.

Ako mast se primjenjuje kao preljev, preporuča se prethodno očistiti ranu od mrtvih stanica da bi se otkrilo sve čireva i plikove. Nakon rana se ispere s vodikovim peroksidom, ili bilo koji drugi antibakterijski otopine. Mast se nanosi na rane i položeni na vrhu sloj gaze. Zavoj treba mijenjati kao težini oštećenja kože - od jednom dnevno do jednom svaka 2-3 dana. Tipično trajanje liječenja s masti Vishnevsky je 12 dana.

Ima li kakvih nuspojava moguće?



Od Vishnevsky mast je droga, nakon njegove uporabe mogućih nuspojava. Koža na mjestu primjene masti može pocrvenjeti, u nekim slučajevima, postoji oteklina. Ne isključuju svrab i spaljivanja kože, koji mogu biti manifestacija alergijske reakcije. Obično, alergijska reakcija odvija s dugotrajnim uporabu.

Na interakciji Vishnevsky mast s drugim lijekovima ne govori ništa.

Reference na korištenje

Vishnevsky mast preporuča se koristiti samo izvana, to jest, na koži, a ne iznutra. Ni u kojem slučaju ne može spriječiti prodiranje masti na sluznici očiju ili usta. U tom slučaju, oko mora ispere s vodom, a kada se nalazi u ustima - piti nekoliko litara tople tekućine da očisti želudac (poželjno zajedno sa sorbensa u obliku aktivnom ugljenu).

Video: Kako brzo riješiti akni Efektivna pripreme je od osipa i upala na koži

Mogu li koristiti tijekom trudnoće?

Primjena masti tijekom trudnoće dopušten je samo nakon savjetovanja s liječnikom, i to samo u slučajevima kada ne postoji potencijalni rizik za fetus. Isto vrijedi i za dojenje - žena bi trebali biti sigurni da obavijestite svog liječnika da doji i ide za korištenje Vishnevsky mast.

Upute za upotrebu Vishnevsky mast ne sadrži podatke o tome da li je moguće voziti vozila ili bilo kakvih drugih mehaničkih sredstava tijekom uporabe lijeka.

uvjeti skladištenja

Wisniewski mast proizveden je u cijevi od 40 grama. Držite lijekove preporučuje u hladnjaku, izvan dohvata djece. Rok trajanja masti - 5 godina, ali nakon otvaranja cijevi - krema može izgubiti svoju terapijsku antibakterijsko i regenerativna svojstva za 6 mjeseci.

Vishnevsky mast mogu se kupiti u bilo kojoj ljekarni bez recepta, kao i liječnički pregled.

Recenzije

Oleg, 40 godina: „Mast Vishnevsky razmotriti low-cost, visoke kvalitete i vrijeme testiran način. Nema nuspojava, nisam vidio nakon korištenja ove masti. masti jedina mana mislim da ima prilično neugodan, jak i opor miris. "

Video: Mast Vishnevsky: djelovanje, nuspojave, primjena u liječenju kvasca i hemoroida

Oksana, 21 godina: „Koristim ovu mast nije baš onako kako bi trebalo. To mi je pomogao riješiti akni i prištića na licu u samo nekoliko tjedana. Iako prije toga sam proveo ogromne sume na skupe kozmetičara i profesionalnih proizvoda za problematičnu kožu.

Wisniewski antiseptik masti, smanjujući i omekšavanje svojstva intenzivno. Općenito, učinak je bolji od bilo koje skupe kreme. To je tako nježna da liječnici ga preporučuju za djecu. Kako to primijeniti? Svake večeri nanesite malu količinu masti na upaljene problematična područja u jutarnjim satima i potpuno natopljene u oko, i prištići se suše. "

Video: Najbrži način da biste dobili osloboditi od acne prije velikog događaja + regije SUB

Nezamjenjiv alat u kući ormariću

Yaroslav, 35 godina: „Vjerujem Vishnevsky mast mora nužno biti u svakom ormariću. Zašto koristiti skupe preparate koji sadrže antibiotike i velik broj nuspojava, ako oni mogu biti zamijenjeni jeftini, ali ne manje učinkovite mast Wisniewski.

Mislim da Vishnevsky mast treba biti u svakom ormariću. To se može koristiti u toplinsku, kemijsku i opekline, kao i jake ozeblina, ruku, nogu, tijela. Mast pomaže da biste dobili osloboditi od tinejdžerskih akni na licu. I stariji ljudi to mast zamjenjuje skupe lijekove za proširenih vena. Što možemo reći da je ovaj alat je neophodan za prikovan za krevet bolesnika. Pomašću, možete vratiti i normalizirati cirkulaciju krvi u pogođenim područjima kože. Koristim mast čim upale, apscesi, ozeblina i opekline. Plus znači da je, u usporedbi s skupocjene pomasti nema nuspojava nakon korištenja. Jedini nedostatak masti, što je teško izdržati - to je vrlo oštar (smrdljivi) miris, koji je tada ostaje na koži za dugo vremena ".

Ženska mast

Olga, 25 godina: „Ova mast je za mene pravi pomagač. Prvo sam je susreo u bolnici. Sestra preporuča koristiti Vishnevsky mast za tretiranje postoperativne konca, koji je ostao iz carskim rezom. Isprva sam ne vjeruje u učinkovitost masti, jer je, na moje iznenađenje, bio je vrijedan tek novčana jedinica (što sam već koristi da su svi „postoperativna” masti i lijekovi su vrlo skupi). Prvo - Bojao sam se ove miris, ali izdržali i nanio vrlo debeli sloj kreme na šav. Iznenađujuće je izliječio sve u njegovim očima. Osim toga, u prvoj trudnoći, ja se jako skupo Kontraktubeks, ali ovaj put denar mast - učinak je identičan ".

Dijelite na društvenim mrežama:
Povezan

ZdorovGuru.com
Liječenje bolesti Lijekovi i lijekovi Ethnoscience Zdravlje i ljepota Miscelanea