ZdorovGuru.com

Enterosgel - svjedočenje u uputama za uporabu

enterosgelEnterosgel odnosi na sorbensa, u kojem je pripravak sadrži organsko silikon. Zbog svojih blagotvornih svojstava lijeka je u stanju apsorbirati sve štetne komponente koje se nakuplja u trbuhu, a zatim počinje da ih se povuče iz tijela. Prednosti Enterosgelya da ga za čišćenje tijela ne dirati korisni, potrebni enzimi. Lijek ima pozitivan učinak na krvne žile probavnog trakta, pomaže obnoviti crijevnu mikrofloru. Lijek se koristi u različite vrste proljeva, psorijaze, trovanje hranom, ekcem, atopijski dermatitis i da biste dobili osloboditi od acne.

Indikacije za primanje sorbent

Enterosgel je propisan za ove patologije:

  • Najjači detoksikacija u tijelu. U pravilu, takvo stanje se vidi s bolestima bubrega - policističnih bubrega, glomerulonefritis, pijelonefritis.
  • Zarazne toksična jetre - hepatitis A, B, toksični oblik hepatitisa, ciroza, hepatocholecystitis, kolestaza, što je popraćeno zatajenja jetre i teških alergija.
  • Kolitis, gastritis, enterokolitis, proljev.
  • Intoksikacija i zarazne bolesti. To uključuje lijek, trovanja alkohola, različitih vrsta alergijskih reakcija, bolesti kože - neurodermitis, dijateza.
  • Intoksikacije opeklina, gnojni septička proces.
  • toksikoza u trudnica.
  • crijevna dysbiosis.

Kako uzeti Enterosgel?

Dodijeliti pripravak za primjenu tri puta dnevno, dok je potrebno za ispiranje i pročišćenu vodu. Važno je napomenuti da morate uzeti Enterosgel između potrošnje hrane: dva sata prije kad sjedneš jesti ili poslije.

Djeca od 3 do 5 godina daje žličicu sorbensa tri puta dnevno. No, u dobi od 5 do 14 godina u vrijeme između, možete popiti piće žlice za desert, dan - ne više od 30 grama.

Dostupno lijek u obliku gela, paste, tako da se može odmah uzeti. Liječenje traje tijek ne više od dva tjedna. U slučaju teškog trovanja Enterosgel izvršit će se u roku od 4 dana dvostruko doziranje. U teškim patologijama (hepatitis, ciroza, opstruktivni žutica) odrediti dva mjesec dana dugo naravno.

Video: Enterosgel | Upute za uporabu

Nuspojave lijeka

Tijekom prijema Enterosgelya nema ozbiljne nuspojave. Ponekad se može dogoditi. U ovoj situaciji najbolje stvar za učiniti prije spavanja klistir.



kontraindikacije Enterosgelya

Odbijen primitka sorbent u hitnim slučajevima ileus. Tek kada je opstrukcija i dalje postoji, lijek se može uzeti.

Video: Enterosgel - Gel od trovanja

Upozorenje! Ako su drugi lijekovi uzimaju s Enterosgelem, oni neće biti u potpunosti apsorbira u tijelo. Zato je sorbensa trebao biti pijan u roku od 2 sata ili 2 sata nakon bilo koje druge droge.

Kao radu droge?

Enterosgel - najbolja detoksikacija droga. Nakon primitka ona počinje da se apsorbira u crijevnog sadržaja, krvi, a zatim prikazuje:

  • Toksina.
  • Radionuklidi.
  • Proizvodi nepotpunim metabolizma.

Tijekom čišćenja iz patogene, patogene mikroflore, normalan bifidumbacteria, laktobacili, colibacteria ostati u crijevima.

Video: Projekt "enterosgel" (Strateški inicijative)

Provjereno! Nakon Upotreba Enterosgelya značajno poboljšava funkciju jetre, crijeva, bubrega i normaliziraju mjerne podatke urina, krvi.

Zbog košuljice učinak gela sorbensa štiti od raznih agresije, sprječava erozivni i ulcerativni procese. Imajte na umu, Enterosgel se ne apsorbira u probavnom traktu. koristite ga potaknuti na imuni sustav.

Sorpcija akcija Enterosgelya

Lijek u stanju izlučiti različitih toksina, alergene, bakterije, alkohol, teških metala, toksine. Također, lijek pomaže očistiti tijelo od neke od nagomilanih metaboličkih otpadnih tvari:

  • Urea.
  • Višak bilirubin.
  • Lipidi.
  • holesterol.
  • Metabolita.

U tom slučaju, Enterosgel ne utječe na apsorpciju različitih elemenata u tragovima, vitaminima, što ga čini moguće vratiti poremećenu crijevnu mikrofloru, ima pozitivan učinak na motilitet crijeva.

Kako zadržati sorbent?

Imajte na umu da je droga ne bi trebao biti blokiran. Enterosorbent pohranjeni na temperaturi od najmanje četiri stupnja. Dopušteno koristiti gel je ne više od tri godine.

Mišljenja za prijem Enterosgelya

Tatjana: „Ovo je jedan od najboljih apsorbera. Ja sam u ranim tjednima trudnoće jeli ustajali sir i jako ih truju. Odmah je temperatura do 38 stupnjeva. Liječnik mi je preporučio da pozdrave Enterosgelya. Odmah sam se osjećao bolje, počela padati temperatura, povraćanje dogodio, vratiti na gastrointestinalni trakt. "

Zinaida „Moja tri mjeseca kćer otrovana pantogam, koje smo pripisuje liječniku. Počela sam dati Enterosgel, država podružnica je poboljšana. "

Catherine: „Morao sam ići na poslovno putovanje u Aziju, gdje je čvrsta nehigijenski. Tako Enterosgel me spasio. "

Olga: „Enterosgel - čudo alat koji mi je pomogao riješiti strašne i bolne atopijskog dermatitisa. Uzeo sam dva tjedna tijekom liječenja, i odmah primijetio učinak. "

Ivan: „Bio sam spasio od strašne mamurluka Enterosgel, tako da preporučujem da svi poslije dobrog blagdan.”

Dakle, Enterosgel - siguran i učinkovit lijek koji pomaže očistiti tijelo savršeno. Sorbensa smije uzeti djecu i odrasle, kao i tijekom trudnoće, dojenje razdoblje. Na lijekova puno pozitivne povratne informacije, pa Enterosgel mora biti u kućnom ormariću. Ne zaboravite uzeti sa sobom na putovanje.

Dijelite na društvenim mrežama:
Povezan

ZdorovGuru.com
Liječenje bolesti Lijekovi i lijekovi Ethnoscience Zdravlje i ljepota Miscelanea